logo

 C/S Acrovyn®


70 aastate alguses arendas C/S kontserni asutaja välja seinakaitsematerjalide tootevaliku kasutades selleks spetsiaalset segu, mis sai nimeks Acrovyn®.
Acrovyn® baseerub vinüül-akrüülmassil ning sisaldab löögi-, tule- ja UV-kiirguse kindlaid osi. Olles teadlikud selle toote tohutust potensiaalist arendas ettevõte hulga erinevaid kuju- ja värvilahendusi pakkumaks lahendust interjööri kaitsmise probleemidele. Tulemuseks oli kiire edu, eriti tervishoiusektoris. Viimastel aastatel on selle tootegrupi edasiarendusi kasutatud väga erinevates hoonetüüpides. C/S kontsern jätkab pidevalt arendustööd loomaks uusi materjale, tooteid ja värvilahendusi, et vastata kõige erinevamatele nõudmistele.
Acrovyn® konteptsiooniks on pakkuda täielikku seinakaitsematerjalide valikut avalikesse hoonetesse.
Inimeste liikumine ja sisustuse teisaldamine kahjustab hoone sisepindu. Sisekujundajad ja hoonete omanikud on sageli mures interjööri hooldamise ja puhastamise ning selle hügieeninõutele vastavuse pärast. Meie seinakaitsekontseptsioon hajutab täielikult sellised mured. C/S Acrovyn® tootesari kaitseb seinu, nurki ja  uksi ning  hõlbustab nende hooldamist. C/S Acrovyn® aitab hoida hoonet tema algses seisundis ja lubab seetõttu oluliselt vähendada ülalpidamiskulutusi. C/S Acrovyn® käsipuud pakuvad lisaks kaitsele ka kasutusmugavust ja turvalisust.
C/S Acrovyn® tooted sobivad kõikidesse hoonetesse, kus on suurenenud võimalus interjööri kahjustusteks, kus on kõrgendatud nõudmised hügieenile ja interjööri korrashoiule või kus on vajadus liikumistugede järele. Näiteks haiglad, kliinikud, vanadekodud, lasteaiad, õppeasutused, köögid, toitlustusasutused, hotellid, lennujaamad, raamatukogud, kaubanduskeskused, treeningkeskused, ujulad, jaemüügiettevõtted, laborid jne.

 

C/S Acrovyn® tehniline iseloomustus


Desinfektsioon ja puhastamine
Louis Pasteuri Ülikooli Hügieeni ja Ennetava Meditsiini Instutuudi (rahvusvaheliselt tunnustatud sõltumatu laboratoorium) poolt teostatud test näitas, et kõik meie tooted on väga kergelt puhastatavad. Testi käigus kasutati C/S Acrovyn® pindadel desinfitseerivaid lahuseid, mida kasutatakse tavaliselt haiglates.
Vastupidavus kemikaalidele
C/S Acrovyn® suudab vastu pidada enamusele happelistele, leeliselistele ja soolalahustele, mineraal- ja taimeõlidele, alkoholile, lahustitele, rasvhapetele ja muudele kemikaalidele.
Kogu kemikaalide loetelu on saadaval kliendi nõudmisel.
Tulekindlus
C/S Acrovyn® on testitud vastavalt Euroopa standardile EN 13501-N (klassifikatsiooniga B-s2-dO).
C/S Acrovyn® on raskestisüttiv ning kustub ise kui leek pinnalt kõrvale juhtida.
Prantsuse LNE laboratooriumi poolt läbi viidud katse raport on saadaval kliendi nõudmisel.
Mehaanilised omadused
C/S Acrovyn® pakub suurepärast kaitset löökide ja kriimustuste vastu.
Tavaolukorda simuleerivates tingimustes läbi viidud katsed näitavad, et testitud toodetel ei esinenud mingisuguseid kahjustusi peale lööki 250 kg massiga keha poolt, mis liikus kiirusega 5 km/h.
Materjali taaskasutus
Kõik C/S Acrovyn® tootegruppi kuuluvad tooted on tööstuses taaskasutatavad.
Vastupidavus UV kiirgusele
C/S Acrovyn® kaitseb efektiivselt siseruumide seinu UV kiirguse toime vastu.

Vaata Acrovyn® toodete kasutamisnäiteid meie galeriist ja C/S Acrovyn® tootekataloogist

 

 C/S Acrovyn® pinnatöötlused


Meie disainerid on välja töötanud 30 erinevat värvitooni standardlahendusteks.                                                                                                                                      
Lisaks sellele on valikus viis erinevat puiduimitatsiooni:
 arktiline kask
 vaher
 pöök
 merevaigu kirss
 kirss
Metalliimitatsioon – harjatud teras ja uudse lahendusena süsiniku imitatsioon
Teiste materjalidena on valikus ka naturaalne pöök, roostevaba teras ja alumiinium.

 

Vaata ka C/S Acrovyn® värvikaarti ja CS France disainimoodulit .  


C/S Acrovyn® 3000


Lisaks üle 40 aasta tuntud Acrovyn® standardlahendusele on C/S välja töötanud C/S Acrovyn® 3000. See toode on täiendavalt testitud ülikõrge suitsukindluse suhtes.


CS-Estonia